Střechy

Střechy

Střechy

Co vše umíme?

Realizace střech na klíč patřila v naší firmě vždy k tomu nejdůležitějšímu. Zákazníkovi vždy nabídneme kompletní zpracování od provedení kalkulace až po dodání materiálu a samotnou realizaci.

V nabídce máme široký sortiment materiálů, střešních krytin i zkušeností. Dokážeme realizovat prakticky vše na co si vzpomenete.

Provádíme:

  • Tesařské práce
  • Klempířské práce
  • Pokrývačské práce Izolace
  • Montáže střešních oken

Betonová taška:

Je stejně jako jiné krytiny chráněna před vlivy počasí. Výhodou je snadná pokládka a oprava poruch. Oproti ostatním krytinám má vyšší hmotnost, proto je nutný i vyšší sklon střechy. Z betonových tašek si u nás můžete vybrat vysoce kvalitní výrobky značek BRAMAC a KM BETA.

 

Střešní krytina pálená:
Vyrobeny z čistě přírodních materiálů. Pálená taška je prodyšná, nenasákavá, mrazuvzdorná a velmi trvanlivá. Slouží jako výborný tepelný izolant.

 

Střešní krytiny plastové:

Plastové střešní krytiny vyráběné od roku 2000 pod názvem EUREKO, jsou výrobky vyráběné z polyolefinů (polypropylénu a polyetylénu). Samotná krytina se zušlechťuje pomocí barviv, UV stabilizátorů a plniv, aby se k zákazníkovi dostal výrobek co možná nejlépe ošetřený proti dlouhodobému působení povětrnostních vlivů. Na krytiny EUREKO se poskytuje záruka 30 let.

 

Střešní krytiny vláknocementové:

Tato střešní krytina je výrobek na bázi Cementu, buničiny a umělých vláken.

Svou oblibu si střešní krytina z eternitu získala díky některým vyjimečným vlastnostem, kterými převyšoval konkurenci z oblasti pálených, později i betonových krytin, především až čtyřikrát nižší hmotnosti.

 

Střešní krytiny bitumenové:

Vyrábí se z asfaltové lepenky pokryté tenkou vrstvou speciální minerální nebo keramické drtě. Bitumenový šindel se klade na sebe, vlivem slunce se zapeče a tím vykazuje velmi dobré izolační vlastnosti. Jednoduchá a rychlá montáž.

Střešní krytiny plechové:
Plechová krytina je odolná (často se používá na horách), lehká a má výborné mechanické vlastnosti. Vzhledově podobné klasické taškové krytině.