O nás

O nás

O nás

Nevěříte, že je možné postavit rodinný dům za méně než dva měsíce? Zaplatit za něj méně než 2.000 000.- Kč? A být při tom maximálně spokojeni? S naší firmou to možné je.
Na stavebním trhu jsme již 10 let. Naše dřevostavby na klíč jsou originálním produktem, který vám poskytne maximální komfort za nejnižší možnou cenu. Rodinné domy pro každou rodinu.
ZÍSKEJTE MÍSTNOST NAVÍC Obvodové stěny našich dřevostaveb mají při zachování stejných nebo lepších tepelných vlastností tloušťku stěny pouze 250 mm. Tím se v porovnání s klasickou stavbou významně šetří podlahová plocha a vy tak při stejné zastavěné ploše získáte až jednu celou místnost navíc.
ENERGICKÉ PARAMETRY Naše domy vynikají ekonomikou provozu která vyplývá z kvalitní tepelné izolace obvodových a stropních konstrukcí. Obvodové stěny mají při vynikajících tepelněizolačních a dalších parametrech (hodnota součinitele prostupu tepla obvodové stěny V=0,16W m2K) v základní podobě tloušťku pouze 250 mm. Čímž se významně šetří podlahová plocha. Vysoké parametry mají také další konstrukční prvky domů - stropy, střecha, okna, dveře, fasády a další. Domy pak vynikají skvělou ekonomikou provozu! Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.
Těšíme se na naši spolupráci!